loading

Doğanın saf güzelliğinden aldığı ilhan ile Ege Turkel Marble, taşın doğal dokusuna zarar vermeden özenle işleyerek yurt içinde hemen hemen her bölgedeki projelere ürünleri ile hayat vermektedir

Contact Info

Ege Turkel Marble
Ege Turkel Marble Hakkımızda

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mermer ve maden ocakları, Denizli’de bulunan mermer fabrikası, Aksaray’da bulunan granit fabrikası, Antalya’da bulunan mermer deposu ve İstanbul’da bulunan mermer showroomu ile sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız kendi ocaklarından elde ettiği ürünleri kendi fabrikalarında teknolojinin sunduğu avantajlardan en ileri düzeyde yararlanarak donanımlı makinaları ile dünya standartlarındardındaki üretim kalitesi ve deneyimli personeliyle talep edilen ölçülerde işleyerek müşterilerinin kullanımına hazır hale getirmektedir. Kaliteli üretimi ilke edinen Ece Mermer, ürünlerini blok, plaka, ebatlı olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Doğanın saf güzelliğinden aldığı ilhan ile Ege Turkel Marble, taşın doğal dokusuna zarar vermeden özenle işleyerek yurt içinde hemen hemen her bölgedeki projelere ürünleri ile hayat vermektedir. Yurt dışında ise Çin, Hindistan, ABD, İspanya, Suudi Arabistan, Katar ve Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yamaktadır. Her daim girişimci ruhu ve yenilikçi yaklaşımı ile Ece Mermer, sürekli olarak Ar-Ge çalışmaları yürütmek suretiyle bünyesine yeni mermer ocakları ekleyerek ürün portföyünü geliştirmektedir.